המלצות

אורלי היא אישה מהממת, שעוברים אצלה תהליך של ריפוי עמוק כדי להגיע לשלוה ולהבין את משמעות החיים שקוראים לך. יודעת להדריך בחן ובחסד כדי להבין שיש בחיים תהליכים שעוברים וצריך ללמוד מהם את מסע חייך.

 

אורלי היקרה,

 תודה על התהליך המעמיק שעברתי איתך…

נתת לי יד ולווית אותי בדרך עם הרבה הקשבה ואכפתיות

 תודה על האבחון בשיטת התדר שדרכו הבנתי מה…. וזה נתן לי  הבננה עמוקה על מה שאני חווה…

 שיר

 

אורלי יקרה,

 בינואר 2019 סיימנו 12 מפגשי אימון בשיטת התדר.

 אלה היו מפגשים מרתקים ומקדמים מאוד ברמה האישית והעסקית.

דר אורלי נתנאל אישה מקסימה קשובה מכילה וחכמה.

הופתעתי כמה האבחון ע״פ שיטת ההרחה היה מדויק להפליא. וגיליתי מה התדרים שלי.

המפגשים איפשרו לי לעצור את מירוץ החיים, רגע לנשום ולדבר עלי על הדרך שאני עוברת  ועל הספר שהתחלתי לכתוב.

 תודה על ההקשבה וההכלה

 על ההזדמנות והלמידה.

 יישר כוח

דניאלה הירש

יועצת כלכלית ותעסוקתית.

המפגשים עם אולי תרמו לי רבות. המפגשים השיחות גרמו לי להיות ממוקדת בדבר אחד להתחיל ולסיים. למדתי לשחרר את העבר דברים שסחבתי שנים. והכי חשוב לא לפחד לכתוב.

השיחות עזרו לי כדי להבין שלא כל דבר בהכרח תלוי בי, אבל נקודת ההסתכלות שלי על החיים כן תלויה בי. הרגשתי יותר מחובר לסביבה שלי ושאני מסוגל להבין אחרים ולשפר את התקשורת שלי איתם בזכות השיחות. השיחות גרמו לי לחשוב על דרכים לשפר תקשורת בין אישית. ואיך לנסות לחפש את הדומה במקום את השונה. השיחות איתך עזרו לי לקבל את עצמי ולהבין שזה בסדר להיות שונה בתחומים מסויימים כי זה כל הייחוד שבי. לאפשר לעצמי להיות חלש או לא מסתדר בכל מצב לפעמים. לנסות להיות יותר חיובי כלפי הסביבה ולצפות מראש איזו השפעה תהיה לדברים שאני הולך להגיד. להגיב לסיטואציה ולא לבן אדם.

12.07.2020

 הייתי רוצה להודות לד"ר אורלי נתנאל על האימון האישי שעברתי אצלה. ההקשבה, ההבנה, הפתיחות ואכפתיות יחד עם מקצועיות ידע רחב וניסיון  בתחום. האימון האישי עזר לי להתמודד עם אתגרים בחיים הפרטיים שלי, להבין את עצמי ואת הצרכים שלי ושל בן זוג שלי בצורה יותר טובה, ביטחון בזוגיות והרבה הבטים לחיים. אין לי מספיק מילים כדי לתאר עד כמה אני מודה לד"ר אורלי נתנאל על האימון האישי וממליצה בחום לכל אחד לעבור את התהליך הקסום הזה.

11.07.2020

אורלי המקסימה אימנה אותי במשך 12 מפגשים שבכל אחד מהם התמקדה בראש פתוח להקשיב ולבחון את הדרך הכי טובה לאישיות ולחיים שלי לשפר דברים שרציתי והרגשתי שהפריעו לי ביומיום.

גדלתי מלא מבחינת לראות את הדברים מכל מיני זוויות ולפי זה לגרום להם לזרוח בחיי.

תודה רבה על הגישה הצבעונית שלך אורלי 🙂

כרמית

היי אורלי, ברצוני לרשום לך תודה על התהליך אשר אני ואביב עברנו איתך.

לא מובן מאליו להגיע למפגש מסוג זה ולהרגיש חיבור מיידי אלייך כמטפלת למרות שתחילת המפגשים היו בנפרד נתת לנו להרגיש בנוח לפתוח את ליבנו אלייך ולשתף מהחוויות האישיות שלנו המפגשים שלנו עימך אט אט העמיקו ונוצרה תחושת שותפות הדדית בזכותך הצלחנו ליצור חיבור מסוג אחר, הובלת אותנו בדרכך הייחודית ליצירת הקשרים ותובנות אשר פתחו לנו צוהר להידברות מסוג אחר החיוך שלך, הנועם והמקצועיות כמו כן גם ניסיון החיים שלך הפכו את החוויה שלנו איתך

למיוחדת ומשמעותית

 

תודה על על כך

בהוקרה רבה מאוד אביב ורותם

21.10.2020

אורלי היקרה,

ברצוני להודות לך , בשמי ובשם בני הגיל השלישי מירושלים , על הרצאותיך שניתנו בהתנדבות , באתר הגימלאזום ,שהוקם בעקבות הקורונה כדי לתת מענה לבני הגיל השלישי שיושבים בבתים .

העברת לנו הרצאות מעניינות ומקיפות , מכל הלב , בדרך המקצועית ביותר .

תודה , על שהעשרת אותנו בידע רב , ונטעת בנו רצון וסקרנות לשמוע עוד הרצאות שלך.

מאחלת מקרב לב

טלי זיק , רכזת מיזמים ,מחלקה לגיל השלישי

עיריית ירושלים

11.07.2020

 

תודה לך אורלי המקסימה. תודה על האימון האישי שעברתי איתך. תודה על ההקשבה. התירגול. וההכוונה. והדרך למטרה. יצאתי ממך עם ביטחון עצמי גבוה משהיה לי. והיום אני מגשימה את עצמי בזכותך. שוב תודה

 

אוהבת אותך

 

ליאורה הראל🌹❤️