דר' אורלי נתנאל על יחסים ועל תקשורת אישית ובין-אישית

אורלי נתנאל, מחברת הספר 'זוגיות ומשפחה האתגר' ומאמנת זוגית ויחידים, מדברת על האתגר הכי קשה אולי שמוצב בפנינו. מה זה תקשורת מקרבת ומרחיקה, מה חייבים לדעת על מערכות זוגיות, על ההולגרמה שנוצרת בעיני רוחינו כיצד הבן זוג צריך להתנהל, להצליח ולהיראות, על הדימוי העצמי שלנו ועל רמות קיום.

דף הבית של Orly Netanel:

https://www.orlynetanel.com

שריל פוטרמן על האירוע הטראומתי בצונאמי של 2004 ותירגול נשימות

שריל פוטרמן – מאמנת מנהלים, אנשי עסקים ובמגזר הפרטי משתפת על הסיטואציה שבה ניצלה מהצונאמי ב- 2004 בתאילנד. סיטואציה טראומתית שכתוצאה ממנה היא נאלצה לעבור תהליך עוצמתי ששינה את חייה וגרם לה להיות מאמנת שמסייעת להתגבר על חרדות ולהתמודד עם אכילה נכונה ושיפור דימוי הגוף. כיום היא מקדמת ומחזקת אנשים ממקום של התמודדות עם הפחד.

Sheryl Puterman:

https://www.sherylputerman.com

ישראל גלמור מסביר איך לשמור על מוח צעיר ולהימנע ממחלות הגיל השלישי

ישראל גלמור כימאי שמייצא כיום את הפורמולה שמסייעת לאנשים לא להיות דמנטיים, לפתור בעיות של קשב וריכוז, וכן לפתור בעיות של לידות פגים, כאשר לאחר ניסויים רבים גילה שאפשר גם לשנות את רמת האיקיו. ישראל מתאר את השינוי בחיים שניתן לחולל בעזרת הפורמולה, שעשויה להיות אפקטיבית לכל המחלות הקוגנטיביות ולשפר את החיים למי אלצהיימר, פרקינסון ועוד. במחקריו המחלות קשורות לחסר ב- DHA אומגה 3 ועל חסר זה ועל חסר מענה ממערכת הבריאות בישראל מסביר בהרצאה.

דף הבית של OmegaMore:

https://omegamore.club

נערך ע"י אורלי נתנאל ב: